www.cvonline.hu

Kooperátor-beszerző munkatárs

  • A hirdetés 783 napja lejárt

Hegesztett szerkezet- és gépgyártással foglalkozó cég debreceni munkahelyre keres

Kooperátor-beszerző munkatársat

(mérnök vagy technikus végzettséggel)

Feladatok:

  • A gépgyártáshoz, termeléshez szükséges gépészeti termékekkel (alapanyagok, keráruk, segédanyagok), valamint szolgáltatásokkal kapcsolatos kooperációs kommunikáció és műszaki feladatok teljeskörű lebonyolítása.
  • Kooperációs partnerek felkutatása, megrendelések leadása, gyártatási folyamatok kiszervezése és ellenőrzése, beszállítókkal való kapcsolattartás.

Elvárások:

  • műszaki végzettség, vagy releváns gyakorlat a fenti munkakörben,
  • gépgyártás területen szerzett tapasztalat,
  • önállóság, precizitás, kooperációs érdekérvényesítő gondolkodás, kitűnő kommunikációs készség, dinamizmus.

Előny:

Angol, vagy német tárgyalóképes nyelvtudás.

Amit kínálunk:

- fejlődő környezet,

- kihívást jelentő feladatok,

- versenyképes juttatási csomag.

Helyek Békés
Borsod-Abaúj-Zemplén
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Gyártás / Termelés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol