www.cvonline.hu
Kooperációs beszerző (Gyöngyös)
Talent Selection
Hozzáadva: 2016.12.21.
Hirdetés azonosító: 711013
lejárt

Megbízónk egyedi gépek és berendezések gyártásával foglalkozó, 100%-ban német tulajdonban lévő középvállalat. Gyöngyösi telephelyükre keressük új kollégájukat az alábbi pozícióba: Kooperációs beszerző
Elvárások:
  • Min. 3 éves releváns, beszerzési területen szerzett szakmai tapasztalat (fémipari tapasztalat előnyt jelent);
  • Középfokú, aktív angol vagy német nyelvtudás írásban és szóban;
  • B kategóriás jogosítvány;
  • Magas szintű Excel ismeret;
  • Valamilyen ERP rendszer használatában való jártasság (Pl.: proAlpha, SAP, Oracle, stb.);
  • Önálló, felelősségteljes személyiség;
  • Proaktivitás.
 Feladatok /Tasks:
  • A gyártmányokhoz szükséges fémipari hegesztett szerkezetek megrendelése, legyártatása;
  • Új alvállalkozók felkutatása gyártási területre;
  • Szükséges kooperációs kapacitások felmérése és lekötése az alvállalkozóknál;
  • A meglévő beszállítók folyamatos felülvizsgálata a minőség javítása érdekében;
  • Beszerzési tárgyalások lefolytatása;
  • Napi szintű kapcsolattartás a termelési egységekkel;
  • Mennyiségi, minőségi reklamációk kezelése;
  • Riportok, kimutatások készítése.
 Amit nyújtunk
Megbízónk a kiválasztott pályázó számára biztos vállalati hátteret, versenyképes juttatási csomagot (Cafeteria, lakhatási/utazási támogatás, béren felüli bónusz rendszer) és szakmai továbbképzéseket biztosít. Amennyiben a fentiek felkeltették érdeklődését, kérjük, regisztráljon a Talent Selection központi adatbázisába, majd jelentkezzen a „Kooperációs beszerző” pozícióra.