Junior tréning koordinátor - outdoor (Pályakezdőknek is, cserkész tapasztalat előny.)
Talent Selection
Hozzáadva: 2016.09.28.
Hirdetés azonosító: 637124

A Perfroman Group stabil szereplő a magyarországi HR piacon. Divíziói felölelik a direkt keresés, toborzás és a szervezetfejlesztés területeit. Most tevékenységünk és csapatunk bővülése miatt keresünk új junior kollégát a következő pozícióba: Junior tréning koordinátor - outdoor

Elvárások:
  • Befejezett felsőfokú tanulmányokkal rendelkezik.
  • Aktív, kiváló angol nyelvtudás írásban és szóban. További nyelv (német vagy francia) előnyt jelent.
  • Kifejezetten érdekli a tréning szakma, és távlati célja, hogy több év tanulás után később szervezetfejlesztési/tréneri/tanácsadói területen dolgozzon.
  • Outdoor program szervezésében és lebonyolításában szerzett tapasztalat (pl. cserkészet vezető). Jól ismeri a Budapest és környékéhez kapcsolódó program helyeket és lehetőségeket.
  • Az outdoor előkészítés miatt mindenképp terepen jártas embert keresünk. Jogosítvány és vezetői gyakorlat szükséges.
  • Könnyen teremt kapcsolatot telefonon és szóban egyaránt.
  • Jó szervező (pl. Cserkészet, HÖK, AIESEC) és lebonyolító.
    Adminisztratív tevékenységekben alapos és pontos.
  • És mindenképp lelkes és jó humora van. :)
 Feladatok /Tasks:

Az új kollégánk feladatai három terület köré csoportosulnak:

  • Új, kifejezetten outdoor programok kialakítása, programvázlat-javaslatok kidolgozása,  helyszínek felmérése, részvétel a programok szervezésében és lebonyolításában.
  • Indoor tréningek szervezése és adminisztrációja.
  • A marketing és sales tevékenységének támogatása (új kampányok kialakítása, közösségi média aktivitások kitalálása, ügyfélmegkeresések és sales folyamatok lebonyolítása, részvétel az ajánlatadásban).
 Amit nyújtunk

FONTOS!

A pozíció nem tréneri állás! Ha trénernek, coach-nak vagy szervezetfejlesztőnek szeretne jelentkezni, kérem küldjön életrajzot a developmen@developmen.hu címre, és ha van az Ön szakterületén együttműködési lehetőségünk, megkeressük Önt később!

Tanácsadó cégünk 13 éve változatlan stabilitással, nagy emberi összetartó erővel és sok innovációval működik. Munkatársainkra figyelő, személyes támogatást és - megfelelő teljesítmény esetén - a munkában szabadságot kínáló munkáltatóként működünk. Több kollégánk sok év kitartó munkájával vált nálunk pályakezdő munkatársból senior tanácsadóvá.
Ezt kínáljuk most is, csatlakozni kívánó jövőbeli kollégánknak!

Amennyiben a fentiek felkeltették érdeklődését, kérjük regisztráljon a Talent Selection központi adatbázisába, majd jelentkezzen a Junior tréning koordinátor pozícióra.