www.cvonline.hu

Konzulens

  • A hirdetés 863 napja lejárt

Vállalatirányítási (ERP) rendszerek bevezetésével foglalkozó, dinamikusan fejlődő magyar tulajdonú kisvállalat munkatársakat keres

 KONZULENS

pozícióba

Feladatok:

  • üzleti igények felmérése és értelmezése;
  • konzulensi, tanácsadói tevékenység;
  • részvétel az értékesítés támogatásában;
  • projektekben való aktív részvétel a Senior munkatársak támogatása mellett;
  • informatikai és gazdasági projektekben szakértői feladatok ellátása;
  • belső (cégműködést támogató) adminisztratív feladatok elvégzése;
  • meglévő ügyfelek támogatása;

Elvárások:

  • kiemelkedően jó kommunikációs készség;
  • felsőfokú pénzügyi, mérnöki- vagy közgazdasági végzettség;
  • szakmai angol nyelvismeret (szóban és írásban egyaránt);
  • pénzügyi/könyvelési tapasztalat és/vagy felhasználói szintű integrált vállalatirányítási rendszer ismeret;
  • ügyfélközpontú gondolkodásmód;
  • affinitás az informatikai megoldások és rendszerek iránt;
  • magabiztosság és meggyőzőképesség;
  • önálló és csapatban történő munkavégzés képessége;
  • utazási hajlandóság;

Előny:

  • SAP Business One (esetleg más integrált rendszer) felhasználói szintű ismerete;
  • kulcsfelhasználói szerep bármilyen vállalatirányítási rendszerben;
  • részvétel integrált rendszer bevezetésében;
  • nagyfokú rugalmasság;
  • kreatív gondolkodás, a szürkeállomány használata;

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem;
  • projekthez kapcsolódó ösztönző rendszer;
  • önállóság, fejlődési lehetőség;
  • rugalmas munkaidő;

Egyéb információ:

  • Olyan jelentkezőket várunk, akik hosszú távon gondolkodnak a meghirdetett pozícióban, valamint hajlandóak és alkalmasak a folyamatos tanulásra.

Munkavégzés helye:

  • A betanulás ideje alatt (5-6 hónap) Budapesti irodánkban, később a projekt helyszíneken és az irodában felváltva történik a munkavégzés.

  • Fényképes, magyar nyelvű önéletrajzokat az alábbi email címre várjuk. A tárgyban kérjük feltüntetni a pozíció megnevezését (KONZULENS).
Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol