www.cvonline.hu

Könyvvizsgálói asszisztens

  • A hirdetés 788 napja lejárt

Több mint 20 éve sikeresen működő, nemzetközi és hazai ügyfélkörrel rendelkező könyvelő és könyvvizsgáló iroda angolul és/vagy németül beszélő

 Könyvvizsgálói asszisztenst

 keres.

Feladat:

  • Gazdasági Társaságok könyvvizsgálatában való részvétel,
  • Ügyfelek maradéktalan kiszolgálása,
  • Közreműködés eseti projektekben.

Amit kérünk:

  • Német és/vagy angol nyelv társalgási szintű ismerete szóban és írásban,
  • Szakirányú egyetemi vagy főiskolai végzettség (mérlegképes könyvelői-, adótanácsadói- és/vagy könyvvizsgálói képesítés előnyt jelent)
  • Legalább 2 éves könyvelői gyakorlat
  • Nyitottság vidéki munkavégzésre
  • Az MS Office programok felhasználói szintű ismerete,
  • Kulturált megjelenés,
  • Felelősségtudat, kiegyensúlyozottság, magas teherbíró képesség,
  • Egészséges életszemlélet, ügyfélközpontú gondolkodásmód.

Amit kínálunk:

  • Kellemes munkakörnyezet
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Szakmai kihívás és állandó fejlődés lehetősége
  • Erkölcsi és anyagi megbecsülés, hosszú távú biztonság

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, valamint alkalmasnak érzi magát a kínált pozíció maradéktalan betöltésére, kérjük, hogy a hirdetés megjelenése alatt küldje fényképpel és motivációs levéllel ellátott önéletrajzát, az alábbi e-mailcímre. A tárgy rovatba kérjük, hogy tűntesse fel nevét és a betölteni kívánt pozíció megnevezését. Köszönjük.

Cégünkről további információ a Link megjelenítése weboldalon olvasható.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol