www.cvonline.hu

Könyvvizsgáló

  • A hirdetés 989 napja lejárt

Az EAST-AUDIT ZRT. okleveles

könyvvizsgálót

keres

Feladatok:

  • Éves beszámolók, EU-s projektek könyvvizsgálata és egyéb könyvvizsgálói feladatok
  • Önálló munkavégzés, teljeskörű könyvvizsgálói dokumentáció elkészítése
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel

Elvárások:

  • Okleveles könyvvizsgálói végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Jó kommunikációs készség
  • Precíz, pontos munkavégzés, logikus gondolkodás, ismeretek rugalmas fejlesztése

Előny:

  • Metrum referencia program ismerete és használata
  • Költségvetési számviteli területen szerzett gyakorlat, tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Kulturált munkakörnyezet
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Jelentős szakmai fejlődés a számvitel minden területén

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő