www.cvonline.hu

Könyvvizsgáló asszisztens

  • A hirdetés 421 napja lejárt

25 éve sikeresen működő, nemzetközi és hazai ügyfélkörrel rendelkező könyvelő és könyvvizsgáló iroda angolul és/vagy németül beszélő

Könyvvizsgáló asszisztenst

keres.

Feladat:

  • Gazdasági Társaságok éves könyvvizsgálatában való részvétel,
  • Ügyfelek maradéktalan kiszolgálása,
  • Közreműködés eseti projektekben.

Amit kérünk:

  • Német és/vagy Angol nyelv társalgási szintű ismerete szóban és írásban,
  • Szakirányú egyetemi vagy főiskolai végzettség, (mérlegképes könyvelői-, adótanácsadói- és/vagy könyvvizsgálói képesítés előnyt jelent)
  • legalább 2 éves könyvelői gyakorlat,
  • nyitottság vidéki munkavégzésre,
  • Az MS Office programok felhasználói szintű ismerete,
  • Kulturált megjelenés,
  • Felelősségtudat, kiegyensúlyozottság, magas teherbíró képesség,
  • Egészséges életszemlélet, ügyfélközpontú gondolkodásmód.

Amit kínálunk:

  • Kellemes munkakörnyezet
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Szakmai kihívás és állandó fejlődés lehetősége
  • Erkölcsi és anyagi megbecsülés, hosszú távú biztonság

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, valamint alkalmasnak érzi magát a kínált pozíció maradéktalan betöltésére, kérjük, hogy a hirdetés megjelenése alatt küldje fényképpel és motivációs levéllel ellátott önéletrajzát, az alábbi e-mailcímre. A tárgy rovatba kérjük, hogy tűntesse fel nevét és a betölteni kívánt pozíció megnevezését. Köszönjük.

Cégünkről további információ a Link megjelenítése weboldalon olvasható.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő