www.cvonline.hu

Könyvvizsgáló asszisztens

  • A hirdetés 522 napja lejárt

Kiemelt szellemi és irodai területen dolgozó munkatársak kölcsönzésével és közvetítésével foglalkozó irodánk Partnercége számára

munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • Teljes körű könyvvizsgálat során, asszisztensi feladatok elvégzése
  • Könyvvizsgálati dokumentumok analitikus vizsgálata
  • Ügyfelek számviteli és működési eljárásainak, valamint belső ellenőrzési rendszereinek vizsgálata
  • Számviteli és könyvvizsgálati problémák azonosítása; a felmerülő problémák megoldása
  • Aktív együttműködés a társosztályokkal
  • Partnerekkel való kapcsolattartás

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (számvitel szakirányon)
  • Angol nyelv középszintű ismerete
  • Haladó szintű Microsoft Office
  • Analitikus gondolkodás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Utazási hajlandóság

Előnyök:

  • 1-2 év releváns szakmai tapasztalat
  • Nemzetközi számviteli ismeretek (IFRS, IAS, US-GAAP)
  • Német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye:

Budapest, VI.kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, hogy küldje el részletes szakmai önéletrajzát magyar és angol nyelven a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése és erősítse meg jelentkezését azzal, hogy regisztrál oldalunkon: Link megjelenítése
Kérjük, jelentkezése során feltétlenül tüntesse fel a tárgyban a pozíció megnevezését!

Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő