www.cvonline.hu

Könyvvizsgáló asszisztens

  • A hirdetés 721 napja lejárt

Magyarországon több mint 25 éve működő, hazai és nemzetközi referenciával rendelkező könyvvizsgáló társaság

 könyvvizsgáló asszisztens

 munkatársat keres budapesti munkavégzésre a XII. kerületben, teljes munkaidőben.

Feltételek:

  • felsőfokú számviteli vagy közgazdasági végzettség

Előnyt jelent:

  • mérlegképes könyvelői képesítés
  • angol és/vagy német szakmai nyelvismeret
  • számviteli szakmai tapasztalat

Feladatok:

  • Könyvvizsgálói munkafolyamatokban való részvétel, részterületek vizsgálata könyvvizsgáló irányításával
  • Könyvvizsgálati dokumentáció összeállítása (elektronikus és papír alapú)
  • Közreműködés a könyvvizsgálat során felmerülő számviteli és adózási problémák megoldásában

Mentori programban részvételi lehetőséget biztosítunk.

Jelentkezés: fényképes szakmai önéletrajz megküldésével, nettó bérigény megjelölésével.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő