www.cvonline.hu

Könyvvizsgáló asszisztens

  • A hirdetés 631 napja lejárt

Információs, Könyvvizsgáló és Szolgáltató Kft

debreceni irodájába

könyvvizsgáló asszisztens

munkatársat keres.

Feladatok:

  • Könyvvizsgálói munkafolyamatokban, könyvvizsgálati dokumentáció összeállításában való részvétel
  • Közreműködés a könyvvizsgálat során felmerülő számviteli és adózási problémák megoldásában
  • Jelentések, levelezések előkészítése

Feltételek:

  • Szakirányú felsőfokú iskolai végzettség
  • Mérlegképes könyvvelői végzettség
  • Kettő év szakmai gyakorlat

Jelentkezéseket - fényképes szakmai önéletrajz formájában - az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő