www.cvonline.hu
Könyvvizsgáló - angol nyelvtudással
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2017.01.25.
Jelentkezési határidő: 2017.01.26.
Hirdetés azonosító: 1067218
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Könyvvizsgálók figyelem! Itt a lehetőség kisebbtől nagyobb céghez, nagy BIG4-tól családiasabbra váltani!

Családias méretű, nemzetközi könyvelő és könyvvizsgáló cég megbízásából keresünk 2-3 év tapasztalattal auditort.

Feladatok:

- közreműködés ügyfelek részére végzett jogi kötelezettségen alapuló könyvvizsgálatban
- közreműködés konszolidációs adatszolgáltatások könyvvizsgálatában
- közreműködés audithoz kapcsolódó számviteli és pénzügyi tanácsadásban
- társaságok működésének felmérése
- üzleti folyamatok belső kontrolljainak megismerése, tesztelése, dokumentálása
- számviteli rendszerek felülvizsgálata
- részvétel rendszerfelmérésben, folyamatvizsgálatokban (kockázatfelmérés, hatékonyságjavítás, kontrollkörnyezet vizsgálata)
- részvétel átalakulási vagyonmérlegek könyvvizsgálatában és due diligence vizsgálatokban

Követelmények
- felsőfokú gazdasági / számviteli végzettség
- 2-3 éves könyvvizsgálat területén szerzett tapasztalat
- magabiztos angol nyelvtudás (mellette a német nyelvtudás előny)