www.cvonline.hu

Könyvkötő - Németország (Referenciaszám: CSV-1708)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2016.11.03.
Jelentkezési határidő: 2016.09.30.
Hirdetés azonosító: 1078263

Feladatok:

  • Önálló munkavégzés, a különböző gépek használata, beállítása.
  • Termelési folyamatok ellenőrzése, a minőségi előállítás fenntartásának érdekében.

Elvárások:

  • Alapszintű német nyelvtudás;
  • Precíz, pontos, önálló munkavégzés;
  • Releváns szakmai tapasztalat;
  • Jó munkabíró képesség;
  • Megbízhatóság;
  • Elérhetőség.

Előny:

  • Társalgási szintű német nyelvtudás;

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes fizetés;
  • Hosszú távú munkalehetőség;
  • Kiváló munkakörnyezet;
  • Stabil háttér;
  • Szállás biztosítása internet hozzáféréssel és teljesen felszerelt konyhával;
  • Németországban bejelentett munkavégzés.

Munkavégzés helye:

Németország

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. könyvkötő munkatársat keres németországi munkavégzésre.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar, illetve német nyelvű önéletrajzát a korábban említett e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó CSV-1708-as referenciaszámot!

Részletes tájékoztatásra a fent megadott telefonszámon, valamint személyesen Győrben az Attila utca 6. szám alatt van lehetőség hétfőtől péntekig 8:00-16:00 között.

(Külföldi munkaközvetítői nyilvántartási szám: 5448/2008)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)