www.cvonline.hu

Könyvesbolti-pénztáros diákmunka

Hozzáadva: 2017.08.26.
Hirdetés azonosító: 1049190

Feladatok:

  • Vásárlók tájékoztatása
  • Kasszázás

Elvárások:
  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony,
  • 18. betöltött életév,
  • Nagyfokú önállóság, talpraesett és problémamegoldó személyiség,
  • Kiváló kommunikációs készség.

Juttatások:
  • Bruttó 700 Ft/óra,
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Barátságos légkör,
  • Kellemes munkakörnyezet.

  • Amennyiben pozíciónk felkeltette az érdeklődésed, küldd el önéletrajzod, leveled tárgya legyen LIB-PÉNZ!

Munkavégzés helye:
  • Budaörs

Egyéb információk:
Munkaidő: Hétfőtől szombatig 10:00-21:00 között rugalmas beosztásban (4-6-8 óra), Azonnali munkakezdés. Munkavégzés helye: Budapest bevásárlóközpontjaiban, XIII. III. VII. XXII. XIV. II. XIV. VIII. XI. XIX. XV. kerület, Budaörs.