www.cvonline.hu

Könyvelő/Pénzügyi adminisztrátor

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.26.
Jelentkezési határidő: 2015.01.23.
Hirdetés azonosító: 888482

Jégkrémgyártással és forgalmazással foglalkozó ügyfelünk számára keresünk Könyvelő/Pénzügyi adminisztrátor munkakörbe munkatársat.

Feladatok:

- Teljes körű könyvelési feladatok
- Pénzügyi adminisztratív feladatok ellátása
- Vevő/szállító állomány kezelése
- NAV és egyéb hatósági bevallások elkészítése
- Havi zárások lebonyolítása
- Éves beszámoló elkészítésében aktív részvétel
- Pénzügyi nyilvántartások vezetése, aktualizálása
- Aktív részvétel a likviditási terv elkészítésében

Elvárások:

- Középfokú végzettség
- 1-3 éves könyvelési tapasztalat/ számviteli területen szerzett tapasztalat/ pénzügyi adminisztráció területén szerzett tapasztalat
- Felhasználó szintű számítógépes ismeretek
- Precizitás, megbízhatóság
- Pontos, önálló munkavégzés

Előny:
- Regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség
- Angol és/vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk:

- Hosszú távú munkalehetőség
- Versenyképes jövedelem
- Béren kívüli juttatás

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a