www.cvonline.hu
Könyvelő/Kontroller ( ingatlan szektor)
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2017.01.25.
Jelentkezési határidő: 2017.01.26.
Hirdetés azonosító: 987323
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Ingatlan szektorban működő ügyfelünk megbízásából keresünk KÖNYVELŐ/KONTROLLERT az alábbi feladatokra:

- Napi könyvelési feladatok teljes körű ellátása
- Tárgyi eszköz analitika karbantartása, vezetése, könyvelése
- Havi/negyedéves/éves számviteli zárás, elhatárolások, egyeztetések és egyéb zárlati teendők, illetve zárlati könyvelések elvégzése
- Magyar jogszabályok szerinti éves beszámoló és kapcsolódó bevallások elkészítése
- Adóbevallások készítése
- Részvétel a könyvvizsgálat előkészítésében és lebonyolításában, adórevíziókon való részvétel
- Kapcsolattartás a bécsi központtal
- Szoros együttműködés a társosztályokkal
- Kötelező statisztikai jelentések elkészítésében való részvétel.
- Bank riportok készítése
- Utalások készítése
- CF, budget és egyéb ad-hoc riportok elkészítése
- Közreműködés eseti projektekben
- Saját könyvelés rendezése, ellenőrzése, archív rendszer karbantartása

Követelmények
- Felsőfokú gazdasági végzettség
- Minimum 3 év könyvelési munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
- Biztos felhasználói tudás Excel, Word
- SAP R3 / IFRS ismerete előnyt jelet
- Terhelhetőség, megbízhatóság, határozottság, önálló munkavégzési képesség
- Közép szintű angol nyelvismeret mind szóban, mind írásban