www.cvonline.hu

Könyvelő(k) - Németország

Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 1018052

Német partnercégünk megbízásából munkatársakat keresünk a következő pozícióra: Kedvezményes szállás biztosításával és kiemelkedő bérezéssel
Feladatok:

  • Számlák egyeztetése a 2014-es évtől
  • Folyószámla és főkönyv egyeztetése
  • Kapcsolattartás a szállítókkal

Elvárások:
  • 3 éves könyvelői tapasztalat hitelosztályon (kintlévőségkezelés)
  • Jelentések elkészítésében való jártasság
  • ERP Oracle rendszer ismerete, naplóbejegyzések készítése
  • Magabiztos gyakorlati Excel tudás
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Kommunikációképes német vagy angol nyelvtudás (B1-től, amit kollégáink tesztelnek)

Juttatások:
  • Versenyképes fizetés
  • Határozott idejű munkavégzés szerződéshosszabbítási lehetőséggel
  • Munkavégzés helye: Németország, Bad Schonborn környéke

Előnyök:
  • B-kategóriás jogosítvány és saját autó
  • Mérlegképes könyvelői végzettség

Nyelv:
  • Német
  • Angol

  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát, német és magyar nyelven a megadott e-mail címre! Kérdés esetén hívja toborzási munkatársunkat, Illés Nikolettet a következő telefonszámon: +36 70 665 5741 - munkanapokon 8-12 óráig.

Kategória
Külföldi munka
Régió
Külföld