www.cvonline.hu

Könyvelői asszisztens

  • A hirdetés 1224 napja lejárt

Kelet-Magyarországon több telephellyel rendelkező nagy árbevételű közel száz főt foglalkoztató gazdasági társaság, felvételre keres

 munkakörre munkatársat.

Tevékenységünk kiskereskedelem, központunk Debrecen.

Feladatok:

  • Beérkező számlák felrögzítése.
  • Számlák kifizetések engedélyezése és kiegyenlítés ügyintézése.
  • Könyvelésre való előkészítés.
  • Kapcsolattartás külső könyveléssel, átadás-átvétel dokumentálása.
  • Könyvelő ellenőrzése, egyeztetést követően dokumentáltan.
  • Vállalat számviteli és pénzügyi szabályzatainak aktualizálása és felügyelete.
  • Vállalat éves leltár elkészíttetése, hitelesíttetése, kiértékelése, dokumentálása.
  • Aktív közreműködés a vállalat mérlegének elkészítésében és dokumentálásában.

Elvárásaink:

  • Minimum középfokú iskolai végzettség.
  • Megbízható precíz, önálló és felelős munkavégzés.
  • Jó kommunikációs készség.
  • Határozott, pozitív és segítőkész személyiség.
  • MS, OFFICE magas szintű ismerete.

Előny:

  • Felsőfokú végzettség.
  • Mérlegképes könyvelői végzettség.
  • Debreceni lakcím.
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Stabil kiszámítható munkahely.
  • Hosszú távú munkalehetőség.
  • Alkalmazotti jogviszony.
  • Cafeteria.

Munkavégzés helye:

Debrecen.

Jelentkezéseket várjuk fényképes önéletrajzzal az alábbi  e-mail címre.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő