www.cvonline.hu

Könyvelő(BI-6186)

Régió:

Budapest

JOB Személyzeti Tanácsadó Kft.
Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 780826
lejárt

a magyar jogszabályok szerinti, teljes körű könyvelési feladatok elvégzése, számviteli és analitikus nyilvántartások vezetése
bevallások, adatszolgáltatások készítése és küldése
havi zárási feladatok elvégzése
könyvvizsgálatban, adóellenőrzésekben való aktív részvétel
kapcsolattartás a hatóságokkal
a szállítói számlák kifizetésének felügyelete
vevő számlák kifizetésének ellenőrzése
adójogszabályoknak történő teljes körű megfelelés biztosítása
éves zárás elvégzése
havi bérfeladás könyvelése és felügyelete

Elvárás:
Mérlegképes könyvelői végzettség
Min. 3 év teljes körű könyvelési területen szerzett tapasztalat
Számvitellel és adózással kapcsolatos törvények ismerete
Pontosság, szoros határidők betartása
Kommunikáció-képes angol nyelvismeret
Képesség mind az önálló, mind a csoportos munkára
Jó problémamegoldó készség

Előny:
SAP program ismerete
Navision ismeret

Amit nyújtunk:
Nemzetközi munkakörnyezet
Hosszú távú munkalehetőség
Versenyképes fizetés

Kategória
Értékesítés / Kereskedelem
Munkavégzés helye