www.cvonline.hu

Könyvelő/bérszámfejtő

  • A hirdetés 842 napja lejárt

Édesség nagykereskedésünkbe keresünk

könyvelő/bérszámfejtő

munkatársat.

Feladatok:

  • A számviteli törvény előírásai szerint analitikus és főkönyvi könyvelésben való aktív részvétel.
  • Adó- és számviteli, munkajogi jogszabályi változások nyomon követése, naprakész ismerete.
  • Munkaüggyel, bérszámfejtéssel kapcsolatos feladatok ellátása.
  • Részvétel a havi-, negyedéves-, éves pénzügyi kimutatások, elemzések készítésében.
  • Szoros együttműködés a főkönyvelővel.
  • Számviteli illetve adóhatósági ellenőrzésekben való közreműködés.
  • Kapcsolat tartása a hatóságokkal, bankkal.

Elvárások:

  • Pénzügyi, munkaügyi végzettség.
  • Kiváló problémamegoldó képesség és analitikus gondolkodásmód.
  • Megbízhatóság, precizitás, felelősségvállalás, határozottság, terhelhetőség, rugalmasság, alkalmazkodó képesség.

Előny:

  • Apollo, Kulcs-Bér, magas szintű Excel tapasztalat.
  • Regisztrált mérlegképes végzettség,
  • 1-3 év tapasztalat könyvelés és munkaügy területén.

A megküldött önéletrajzokra kizárólag pozitív elbírálás esetén válaszolunk. A válaszadás elmaradása esetén a megkapott személyes adatokat nem használjuk fel, és azokat nem őrizzük meg. Telefonos jelentkezést nem fogadunk.

Munkavégzés helye: 1044 Budapest, Ezred utca 1-3.

Fényképpel ellátott önéletrajzokat bérigény megjelöléssel az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő