www.cvonline.hu

Könyvelő

  • A hirdetés 391 napja lejárt

A

Bige Holding Csoport

 nyíregyházi munkavégzési hellyel

 könyvelő

 munkatársat keres

olyan szakember személyében, aki:

  • legalább középfokú végzettséggel (közgazdasági érettségivel) és mérlegképes könyvelői szakképesítéssel rendelkezik,
  • teljes körű könyvelésben min. 3-5 éves szakmai tapasztalatot szerzett,
  • a számviteli törvény és az adózással kapcsolatos jogszabályok naprakész ismeretének birtokában van,
  • felhasználói szintű számítógépes ismerettel és készséggel bír,
  • jellemzője a nagyfokú rugalmasság, megbízhatóság, pontosság,
  • önálló munkavégzésre képes, de csapatban is hatékonyan képes dolgozni.

A leendő munkatárs fő feladata lesz:

  • napi könyvelési feladatok teljes körű ellátása, folyószámla és főkönyvi egyeztetések,
  • bejövő-, kimenő számlák rögzítése,
  • bank-, pénztár adatok könyvelése,
  • tárgyi eszközök nyilvántartása, könyvelése,
  • bérfeladások ellenőrzése, könyvelése,
  • vegyes bizonylatok könyvelése,
  • egyéni vállalkozó, őstermelő, mezőgazdasági tevékenység teljes körű könyvelése, bevallások elkészítése,
  • zárások, bevallások, beszámolók, jelentések elkészítése.

Amit kínálunk:

  • Kihívást jelentő, változatos munkavégzés.
  • Professzionális háttér, kiváló infrastruktúra.
  • Kiváló csapat és kellemes munkahelyi környezet.
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség.

A motivációs levéllel, részletes, fényképes szakmai önéletrajzzal és a végzettségeket igazoló dokumentumok másolatával ellátott pályázatokat, „bér-igény” megjelölésével a megadott e-mail címre kérjük eljuttatni legkésőbb 2015. december 04-ig.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő