www.cvonline.hu

KÖNYVELŐ

  • A hirdetés 606 napja lejárt

A Pipelife Hungária Kft. a műanyag csőrendszerek magyarországi piacának egyik vezető gyártója. Az ausztriai központú, a világ 26 országában jelen lévő Pipelife International magyarországi leányvállalata debreceni munkavégzéssel

KÖNYVELŐ

munkatársat keres.

Új munkatársunk feladatai:

  • költségszámlák könyvelése
  • vegyes bizonylatok és elhatárolások könyvelése
  • bérfeladás könyvelése
  • pénztárkönyvelés
  • közreműködés a havi és éves zárlati teendőkben
  • időszakos egyeztetések

Elvárások:

  • mérlegképes könyvelői végzettség (regisztráció nem feltétel) vagy felsőfokú szakirányú végzettség
  • számviteli törvény alapos ismerete
  • pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • határidők betartására képes, terhelhető, alkalmazkodóképes személyiség

Előny:

  • integrált vállalatirányítási rendszer ismerete (SAP)
  • könyvelésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • stabil multinacionális háttér
  • határozatlan idejű, hosszú távú foglalkoztatás
  • versenyképes juttatási csomag
  • szakmai fejlődési lehetőség

Jelentkezés: a pályázatokat 2015. november 25-ig várjuk az alábbi email címen.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő