www.cvonline.hu

Könyvelő

  • A hirdetés 545 napja lejárt

Könyvelő

munkatársat  keresünk az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • vevői, szállítói számlák könyvelése,
  • banki és pénztári bizonylatok kezelése és könyvelése,
  • kapcsolattartás a partnerekkel, hatóságokkal (NAV, önkormányzatok és egyéb hivatalok),
  • főkönyvelő munkájának támogatása,
  • cégcsoporton belüli cégek számviteli és könyvelési feladatának ellátása,
  • kimutatások, egyeztetések készítése,
  • havi-, negyedéves- és éves zárás,
  • adóbevallások készítésében való részvétel,
  • analitikák készítése,
  • negyedéves zárási riportok elkészítése,
  • éves beszámoló elkészítése, kiegészítő melléklettel, üzleti jelentéssel.

Elvárások:

  • szakirányú középfokú végzettség,
  • mérlegképes könyvelői képesítés
  • könyvelési tapasztalat,
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeret (MS Office)
  •  kiváló kommunikációs készség,
  • kiváló problémamegoldó képesség,
  • precíz, pontos, megbízható munkavégzés,
  • önállóan és csapatmunkában történő megfelelő munkavégzés.

Előny:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • EcoSTAT programok (pénzügy, főkönyv)

Amit kínálunk:

  • stabil cégháttér,
  • biztos jövedelem.

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XI.kerület

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését úgy fényképes önéletrajzát a nettó fizetési igény megjelölésével kérjük, az alábbi e-mail címre.
Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő