www.cvonline.hu
Könyvelő
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.02.25.
Jelentkezési határidő: 2015.11.11.
Hirdetés azonosító: 986547
lejárt

Nemzetközi háttérrel rendelkező, zöldmezős beruházásként a közeljövőben induló kecskeméti autóipari vállalat megbízásából munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Könyvelő

Feladatok:

  • Teljes körű, önálló könyvelési feladatok a pénzügyi vezető irányításával
  • Bevallások elkészítése a határidők szigorú betartásával
  • Illetékes hatóságokkal való kapcsolattartás, adatszolgáltatás
  • Éves és évközi beszámolók készítése
  • Pénzügyi döntések előkészítéséhez információk szolgáltatása a kontrolling számára
  • Számlázás, beérkező és kimenő számlák könyvelése
  • Kintlévőségek egyeztetése, ellenőrzése
  • Tárgyi eszköz könyvelése
  • Szállítói egyenlegek ellenőrzése

Elvárások:

  • Felsőfokú pénzügyi/számviteli/gazdasági végzettség vagy regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség
  • Aktív középfokú angol nyelvtudás
  • Minimum 3 év termelő vállalatnál szerzett könyvelő tapasztalat
  • Valamely ERP rendszer felhasználói szintű ismerete
  • Excel magabiztos használata
  • Nyitottság, együttműködés
  • Motiváltság

Amit nyújtunk:

  • Lelkes indulócsapat
  • Külföldi betanulási lehetőség
  • Új üzem nyitásában való részvételi lehetőség

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.