www.cvonline.hu

Könyvelő

  • A hirdetés 692 napja lejárt

  Az AUTONET magyarországi leányvállalata munkatársat keres az alábbi munkakörbe határozott időre:

Könyvelő

Feladatok:

  • Bejövő készletszámlák számlák könyvelése.
  • Készletes számlák dokumentumainak kezelése.
  • Számlák archiválása.
  • Nyugtatömbök kezelése.
  • Számlák egyeztetése.

Elvárások:

  • Érettségi, középfokú könyvelői végzettség.
  • Erős informatikai tudás, MS Excel magas szintű ismerete.
  • Pontosság, precizitás, határidők betartása.
  • Előnyt jelent készletkönyvelési gyakorlat és az angol nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem.
  • Szakmai képzések.
  • Előreláthatólag 2 éves helyettesítés időszakára.

Munkavégzés helye:

Dunakeszi

Jelentkezni lehet az alábbi e-mail címen.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Határozott idejű