www.cvonline.hu

Könyvelő

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2015.11.18.
Jelentkezési határidő: 2015.11.30.
Hirdetés azonosító: 985974
lejárt

Könyvelő
Könyvelői pozíció nyílt ügyfelünknél, a világ egyik vezető szépség- és kozmetikaipari vállalatának budapesti irodájában. Az első körben 7-8 hónapos munkaviszony kölcsönös elégedettség esetén meghosszabbítható. Egy prémium márka kulisszáiba való betekintés mellett ügyfelünk versenyképes fizetést, kiszámíthatóságot, és fiatalos, családias munkakörnyezetet kínál.

A Könyvelői munkakörhöz az alábbi feladatok tartoznak:
- bank, házipénztár, pénztárzárások könyvelése
- tárgyi eszköz könyvelés
- számlaegyeztetés, hitelkártyaforgalom egyeztetés
- folyószámla egyeztetés
- nem realizált árfolyamdifferencia kiszámítása, könyvelése
- royalty könyvelés-részvétel az áfabevallás elkészítésében
- áfa egyeztetés
- vevőkintlévőség figyelemmel kísérése (Credit Limit)
- planning (éves szinten)
- részvétel a havi / negyedéves / éves zárásokban
- reporting.

A Könyvelői pozícióra történő sikeres jelentkezéshez a szakirányú végzettség, 2-3 éves releváns munkatapasztalat és középszintű angol nyelvtudás elengedhetetlen. Elsősorban a magyar számviteli szabályokban kiterjedt tapasztalatot szerzettek jelentkezését várjuk, a US GAAP és SAP ismeret előnyt jelent. Az ideális jelölt szeret és tud önállóan dolgozni, rugalmas és nyílt attitűddel rendelkezik.

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését, töltse fel angol nyelvű önéletrajzát honlapunkon keresztül (Link megjelenítése).
Munkavégzés helye: Budapest