www.cvonline.hu

Könyvelő

  • A hirdetés 580 napja lejárt

Információs, Könyvvizsgáló és Szolgáltató Kft

 berettyóújfalui könyvelő irodájába

könyvelő

munkatársat keres.

Feladatok:

  • Cégek teljes körű könyvelési feladatainak elvégzése
  • Könyvviteli zárások, éves beszámolók összeállításában való részvétel
  • Adóbevallások elkészítése
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás

Feltételek:

  • Mérlegképes könyvvelői végzettség
  • Egyszeres és kettős könyvvitel területén szerzett gyakorlat

Elvárások:

  • Jó kommunikáció és kapcsolatteremtő képesség
  • Precíz, hatékony, önálló munkavégzés
  • Számítástechnikai ismeretek

Jelentkezéseket - fényképes szakmai önéletrajz formájában - az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő