www.cvonline.hu

Könyvelő

  • A hirdetés 519 napja lejárt

Budapesti kereskedelmi és vendéglátóipari cégcsoport

Könyvelő

munkakörbe keresi új kollégáját.

Elvárások:

  • Mérlegképes könyvelő végzettség
  • Minimum 2-3 év szakmai gyakorlat teljes körű könyvelőként, lehetőleg könyvelőirodában
  • Pontos, precíz, határidőtartó munkavégzés
  • Monotónia tűrés
  • Számítógép és programok (Office, eddigi könyvelőprogram) otthonos és biztos kezelése
  • Elhivatottság a szakmai iránt

Feladatok:

  • Teljes körű számlakönyvelés
  • Bankkivonatok könyvelése
  • Utalások előkészítése, analitikák vezetése
  • Bevallások elkészítése

Amit kínálunk:

  • Biztos és folyamatosan fejlődő céges háttér
  • Szakmai fejlődési és karrierlehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Kiváló csapatszellem és összetartó csapat
  • Modern irodai környezet Budapest 21. kerületében

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő