www.cvonline.hu

KÖNYVELŐ

  • A hirdetés 693 napja lejárt

 Az ACCENTHOTELS budapesti, XIII. kerületi központi irodája azonnali kezdéssel

KÖNYVELŐ

munkatársat keres.

Feladatok:

  • szállítói számlák, bank, pénztár, bevétel könyvelése,
  • bérfeladás könyvelése,
  • hitelkártyás fizetések nyomon követése,
  • az egységek napi adminisztrációs feladatainak támogatása,
  • havi zárás, havi egyeztetések,
  • havi járulék-adóbevallások előkészítése.

Elvárások:

  • hasonló területen szerzett minimum 3-5 éves tapasztalat,
  • erős Excel tudás,

Előnyt jelent:

  • mérlegképes könyvelői szakképesítés,
  • szállodaiparban szerzett szakmai gyakorlat,
  • angol / német / orosz nyelvismeret.

A jelentkezéseket az alábbi e-mail címre várjuk!

Budapest, 2015. október 1.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő