www.cvonline.hu

KÖNYVELŐ

  • A hirdetés 467 napja lejárt

A Baromfiudvar 2002 Kft.

KÖNYVELŐ MUNKATÁRS

Munkakörbe kollégát keres.

Amennyiben szívesen dolgozna nagyfokú precizitást és logikus gondolkodást igénylő munkakörben és az elmélyülést igénylő nyilvántartások tervezése és vezetése sem áll távol Öntől, várjuk jelentkezését csapatunkba.

Felelősségi kör:

Részvétel a számviteli osztály munkájában, azon belül saját felelősségi kör:

  • beérkező áru és szolgáltatási számlák könyvelése
  • EU-s árubeszerzések kezelése
  • folyószámla-egyeztetések
  • főkönyvi kivonat rendszeres ellenőrzése
  • beszámolók készítésében való részvétel

A munkakör sikeres betöltéséhez szükséges:

  • mérlegképes könyvelői végzettség
  • magas szintű MS Excel-ismeret (kimutatások készítése is) a felhasználói szintű MS Office szoftverismereten túl
  • legalább 1-3 év könyvelői tapasztalat
  • kezdeményezőképesség
  • gyors tanulási képesség
  • magas fokú precizitás
  • koncentrációs képesség
  • információkeresés képessége
  • alaposság
  • kiváló elemző képesség
  • összefüggések meglátásának képessége
  • monotonitás elfogadása

Előny:

  • mérlegképes könyvelői képesítés
  • felsőfokú végzettség
  • SAP ismeret

Amit kínálunk:

  • hosszú távú, bejelentett munkalehetőség
  • személyre szabott juttatási csomag

Munkaviszony paraméterei:

  • határozatlan idő
  • heti 40 óra

Munkavégzés helye:

  • 4002. Debrecen Balmazújvárosi út 10

Munkába állás lehetséges dátuma:

  • megegyezés szerint

Amennyiben szívesen dolgozna velünk, kérem, hogy fényképes szakmai életrajzát jövedelmi igénye megjelölésével 2015.október 15-ig küldje el elektronikusan az alábbi email címre.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő