www.cvonline.hu

Könyvelő

  • A hirdetés 286 napja lejárt

A Schiller Autócsalád

KÖNYVELŐ

(regisztrált mérlegképes könyvelő)

munkatársat keres

Feladatok:

  • A cégcsoport egyes cégeinek önálló, teljes körű könyvelése
  • Főkönyvi és analitikus egyeztetések
  • Adófolyószámla egyeztetések;
  • Döntés előkészítés, belső adatszolgáltatások, statisztikák készítése (KSH);
  • Havi és időszaki zárások határidőre történő elvégzése;
  • Havi, negyedéves, éves bevallások önálló elkészítése, ellenőrzésre való előkészítése;
  • Éves beszámolók elkészítése, főkönyvelő irányítása mellett;
  • Cégcsoporton belülről és partnerektől érkező megkeresések határidőre történő teljesítésének biztosítása; együttműködés társosztályokkal;
  • Könyvvizsgálóval és külső szolgáltatókkal, hatóságokkal való együttműködésben való aktív részvétel;
  • Vevőtörzs karbantartás, limit beállítás;
  • Kintlévőség kezelés és a hozzá kapcsolódó behajtások intézése;
  • Adatszolgáltatás előkészítése megadott paraméterek szerint egyes üzleti partnereink részére;
  • Pénzügyes feladatok ellátása (napi cash-flow tervezés, utalások kezelése, limitek figyelése, kapcsolattartás a finanszírozókkal, adatszolgáltatások a finanszírozók felé);
  • Finanszírozáshoz kapcsolódó nyilvántartások, adatszolgáltatások, kimutatások elkészítése;
  • Cégcsoporton belüli elszámolások, havi egyeztetések végrehajtása.

Elvárások:

  • Regisztrált mérlegképes könyvelő;
  • Számviteli, adózási és egyéb, a munkavégzéshez szükséges törvényi jogszabályok, rendeletek naprakész ismerete;
  • Minimum 5 év gazdasági (számviteli és pénzügyi) szakterületen szerzett szakmai tapasztalat, gyakorlat;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek, különösen MS-Office ismeretek (Excel, Word) és gyakorlat;
  • Magas fokú kommunikációs, információ átadási, szervező-, és problémamegoldó képesség szóban és írásban;
  • Kezdeményező készség;
  • Jó kapcsolatteremtő, lényeglátó képesség;
  • Önálló munkavégzés.

Előnyök:

  • Felsőfokú végzettség (Szakirányú főiskolai);
  • Adótanácsadói végzettség;
  • Kereskedelemmel foglalkozó cégnél szerzett tapasztalat;
  • Integrált vállalatirányítási szoftver alkalmazásában szerzett gyakorlat;

Amit kínálunk:

  • Kiváló munkahelyi légkör
  • Versenyképes fizetés
  • Béren kívüli juttatás

A jelentkezéseket fizetési igény megjelölésével a munkakör megnevezésével kérjük az alábbi e-mail-címre küldeni.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő