www.cvonline.hu

Könyvelő

  • A hirdetés 469 napja lejárt

Könyvelő

Miskolci könyvelőiroda
naprakész számviteli, adózási ismeretekkel rendelkező munkatársat
keres teljes munkaidőben.

Főbb feladatok:

  • Könyvelési feladatok teljes körű ellátása
  • Főkönyvi és folyószámla folyamatos egyeztetése
  • Könyvviteli zárás, beszámoló készítése
  • Tárgyi eszközök nyilvántartása, értékcsökkenés számítása
  • ÁFA és egyéb adóbevallások készítése
  • ANYK program kezelése
  • Ügyfelekkel való kapcsolat tartás

Elvárások:

  • Bevallások kezelésében való jártasság
  • Számviteli szabályok naprakész ismerete
  • Adózási szabályok naprakész ismerete
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Minimális tapasztalat 3 év
  • Iskolai végzettség: középfokú

Előny:

  • Könyvelőirodai tapasztalat
  • Bérszámfejtésben való jártasság

Munkavégzés helye: Miskolc belváros

Fényképes szakmai önéletrajzot nettó kereseti igény megjelöléssel az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő