www.cvonline.hu

KÖNYVELŐ

  • A hirdetés 798 napja lejárt

1992-ben alakult könyvvizsgáló- és könyvelőiroda
munkatársat keres

KÖNYVELŐ

munkakörbe

Feladat:

  • gazdasági társaságok teljes körű könyvelése (kontírozás, gépkönyvelés, könyvviteli feladások készítése, az egyes gazdasági eseményekhez kapcsolódó számítások elvégzése stb.)
  • bevallások, adatszolgáltatások elkészítése, beszámolók összeállítása
  • vezetői információk előállítása
  • ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • kapcsolattartás az adóhatóságokkal
  • a fenti feladatok teljesítéséhez tartozó ügyintézés

Elvárások:

  • mérlegképes könyvelői képesítés
  • legalább 2 éves szakmai gyakorlat
  • önálló, pontos, minőségi és lelkiismeretes munkavégzés
  • haladó szintű felhasználói számítógépes ismeretek
  • felelősségteljes gondolkodás
  • problémamegoldó hozzáállás

Előny:

  • angol nyelvismeret
  • adótanácsadói képesítés
  • társadalombiztosítási ügyintéző, vagy szakelőadó képesítés

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • jól felszerelt, igényes munkahely
  • hosszú távú munkalehetőség
  • szakmai továbbfejlődési, széles körű tapasztalatszerzési lehetőség

Munkavégzés helye:

Budapest, I. kerület Mária tér 5. mfszt. 1. (Batthyány térhez közel)

Munkaidő:
H-Cs: 8.00 - 17.00, P: 8.00-14.30

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését akkor fényképes szakmai önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével, valamint iskolai bizonyítványainak másolatait az alábbi e-mail címen várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő