www.cvonline.hu

Könyvelő

  • A hirdetés 492 napja lejárt

 A Vasutas Önkéntes Nyugdíjpénztár nyugdíj megtakarítással foglalkozik, 1995-ben kezdte meg tevékenységét. Mára az önkéntes nyugdíjpénztárak egyik meghatározó szereplőjévé vált, elért eredményei alapján az egyik legjobban teljesítő nyugdíjpénztárnak számít a piacon. Kollektívánk bővítésére

könyvelő

munkatársat keresünk

Feladatok:

  1. Nyugdíjba vonuló tagok részére történő kifizetések rögzítése, utalás előkészítése, a kifizetői igazolások kiadása.
  2. Az egyéni számláról kifizetést igénylő tagok  részére történő kifizetések rögzítése, utalás előkészítése, a kifizetői igazolások kiadása.
  3. Könyvelési feladások elkészítése.
  4. Adatszolgáltatások elkészítésében közreműködés.
  5. Negyedéves/éves jelentések, leltárak elkészítésében közreműködés.

A munkakör betöltésének feltételei:

  • szakirányú felsőfokú állami iskolai végzettség vagy középfokú állami iskolai végzettség és mérlegképes könyvelő képesítés
  • kiváló MS Office ismeretek
  • nagy teherbírás
  • precizitás

A jelentkezések elbírálásánál előnyt jelent:

  • szakirányú felsőfokú állami iskolai végzettség
  • mérlegképes könyvelő végzettség
  • legalább 3 év szakmai gyakorlat

Munkavégzés helye:

Budapest, XIV. kerület

Fizetési igényt is tartalmazó önéletrajz és motivációs levél megküldésével az alábbi e-mailcímre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő