www.cvonline.hu

Könyvelő

  • A hirdetés 681 napja lejárt

AUTONET

cégcsoport, magyarországi leányvállalatának pénzügyi osztálya munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Könyvelő

Feladatok:

  • bejövő készletes számlák könyvelése
  • készletes számlák dokumentumainak kezelése
  • számlák archiválása
  • nyugtatömbök kezelése
  • IC számlák egyeztetése

Elvárások:

  • érettségi, középfokú pénzügyi végzettség,
  • erős informatikai tudás, MS Excel magas szintű ismerete
  • pontosság, precizitás, képesség az új ismeretek gyors elsajátítására
  • előnyt jelent mérlegképes könyvelői végzettség, angol nyelvtudás és hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • szakmai képzések

 Munkavégzés helye:

Dunakeszi

Jelentkezni lehet az alábbi e-mail címen.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő