www.cvonline.hu

Könyvelő

  • A hirdetés 840 napja lejárt

A Tárna-Invest Kft
folyamatosan bővülő feladatainak ellátására,
Mérlegkészítési tapasztalattal rendelkező

Könyvelő

munkakörbe keres munkatársat,
főállásba, határozatlan időtartamra

Feladatok:

  • Bt-k teljes körű napi könyvelési feladatainak ellátása
  • (bejövő számlák, banki, pénztári , vegyes könyvelések)
  • Zárások és beszámoló készítés és ezekhez tartozó analitikák
  • adóhatóságok felé képviselet ellátása
  • kapcsolattartás az egységeink vezetőivel

Elvárások:

  • Könyvelésben szerzett több mint 5 év tapasztalat,
  • Számviteli és adótörvények naprakész ismerete,
  • Jó problémamegoldó és analitikus készség
  • MS Office  ismerete,
  • Megbízhatóság, lojalitás
  • Önállóság, pro aktív munkavégzés.
  • Mérlegképes könyvelő képesítés előnyt jelent.

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Stabil  háttérrel rendelkező munkáltató,
  • Versenyképes fizetés,
  • Szakmai fejlődési lehetőség,

Munkavégzés helye:
Budapest, 19. kerület, Hofherr u.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, önéletrajzát

fizetési igény megjelölésével az alább megadott e-mail címre  várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő