www.cvonline.hu

Könyvelő

HSA Kft.

Hozzáadva: 2017.04.23.
Hirdetés azonosító: 957413

Partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Könyvelő

Feladatok:

  • Teljes körű könyvelési feladatok elvégzése
  • Havi / éves zárásokban való részvétel
  • Auditokra való felkészülés, azok lebonyolításában való részvétel
  • Az általános magyar számviteli szabályoknak megfelelő beszámolók készítése
  • Adóbevallások készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség és mérlegképes könyvelői képesítés
  • Min. 5 éves tapasztalat (elsősorban adózás területén)
  • Kommunikációs szintű angol nyelvismeret
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Határozott, magabiztos személyiség
  • B kategóriás jogosítvány

Munkavégzés helye:

  • Kaba

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát az E-mail cím megjelenítése címre!