www.cvonline.hu

Könyvelő

  • A hirdetés 528 napja lejárt

Amerikai tulajdonban lévő magyar partnercégünk részére munkavállalót keresünk az alábbi pozícióban:

Könyvelő

Mosonmagyaróvár környékére.

Feladatok:

  • Könyvelési feladatok teljes körű ellátása,

  • ÁFA és egyéb adóbevallások előkészítése, könyvelése és egyeztetése,

  • Analitikus és főkönyvi könyvelés havi ellenőrzése,

  • Részvétel az éves beszámoló elkészítésében valamint a havi és az éves zárási feladatokban,

  • Cégcsoporton belüli egyeztetések lebonyolítása és kapcsolattartás a társosztályokkal,

  • Aktív részvétel controlling feladatokban (budget, group reporting)

Elvárások:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség,

  • A magyar számviteli és adótörvények naprakész ismerete,

  • Legalább 3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,

  • Valamely vállalatirányítási rendszer és MS Office magas szintű ismerete,

  • Magabiztos angol nyelvtudás, szóban és írásban,

  • Megbízhatóság, precizitás, terhelhetőség.

Előny:

  • Német vagy francia nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú perspektíva egy folyamatosan fejlödő cégnél.
  • Versenyképes juttatások,
  • Jó munkahelyi légkör.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje az Link megjelenítése e-mail címre és regisztráljon a Link megjelenítése oldalon.

Helyek Mosonmagyaróvár
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő