www.cvonline.hu

Könyvelő

  • A hirdetés 733 napja lejárt

Európa legnagyobb jakuzzi gyártója a Wellis Magyarország Kft. felvételt hirdet

könyvelő

munkakörbe DABASI munkavégzéssel.

Feladatok:

  • szállítói számlák könyvelése, ellenőrzése
  • részvétel az egyeztetési feladatokban (analitika – főkönyv)
  • vevő-szállító folyószámlák egyeztetése
  • kimenő számlák elkészítése, ellenőrzése
  • bankszámlakivonatok ellenőrzése, könyvelése
  • KHS statisztikák készítése
  • részvétel a havi és éves zárásokban

Elvárások:

  • könyvelői végzettség
  • ÁFA, SZJA törvények naprakész ismerete
  • megbízható, precíz, felelősségteljes és önálló munkavégzés
  • könyvelésben szerzett szakmai tapasztalat előny
  • pályakezdők jelentkezését is várjuk

Amit kínálunk:

  • cafeteria
  • stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • modern, fiatalos környezet
  • bónusz

Munkavégzés helye: DABAS

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre a pozíció megjelölésével.

Rólunk bővebben: Link megjelenítése

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő