www.cvonline.hu

Könyvelő

  • A hirdetés 555 napja lejárt

Könyvelő

 Építőiparban tevékenykedő cég felvételt hirdet könyvelő munkakörbe PÉCSI munkavégzéssel.

Feladatok:

  • szállítói számlák könyvelése, ellenőrzése
  • részvétel az egyeztetési feladatokban (analitika – főkönyv)
  • vevő-szállító folyószámlák egyeztetése
  • kimenő számlák elkészítése, ellenőrzése
  • bankszámlakivonatok ellenőrzése, könyvelése
  • KHS statisztikák készítése
  • havi és év végi zárásokban való aktív közreműködés
  • banki átutalások intézése
  • likviditási tervek készítése, nyomonkövetése

Elvárások:

  • könyvelői végzettség
  • ÁFA, SZJA törvények alapos, naprakész ismerete
  • megbízható, precíz, felelősségteljes és önálló munkavégzés
  • minimum 3 éves könyvelésben szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • részmunkaidős foglalkoztatás

Munkavégzés helye: Pécs

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre a pozíció megjelölésével.

Rólunk bővebben: Link megjelenítése" target="_blank">www.pavilonok.hu

Helyek Baranya
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Részmunkaidő