www.cvonline.hu

Könyvelő

  • A hirdetés 564 napja lejárt

Cégünk nagy ipari múlttal rendelkező, a mai gazdasági helyzetben is stabil alapokon nyugvó, hosszú távú tervekkel rendelkező vállalat, mely autóipari termékek és más ipari szférából származó műanyagalkatrészek gyártásával foglalkozik. Profilunk magába foglalja az esztétikai, valamint technikai alkatrészek gyártását, festését és szerelését is.

Ha szeretne egy stabil, fejlődő cég csapatába tartozni küldje el pályázatát!

Könyvelő

Feladatok:

  • Havi járulékbevallások elkészítése, adatok ellenőrzése, főkönyvi könyveléssel való egyeztetés
  • Adófolyószámla és főkönyvi analitika ellenőrzése
  • Adójogszabályok nyomon követése
  • Részvétel a havi/éves zárásban
  • Bérprogram által készített riportokból havi bér és adóelszámoló táblák összeállítása
  • Import ÁFA feladása
  • Cégautó költségnyilvántartás készítése
  • Vállalati pénztár törvényi előírásoknak megfelelő működtetése
  • Útiköltségtérítések elszámolása
  • Elszámoló ár elemzése
  • Beérkező számlák rögzítése
  • Deviza bank rögzítése

Elvárások:

  • Legalább középfokú szakirányú végzettség, mérlegképes könyvelő végzettség előny
  • Minimum 2-3 év hasonló területen/ pozícióban szerzett tapasztalat,
  • Számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, Internet, PowerPoint, MS Outlook, PDF),
  • Kommunikációs és problémamegoldó képesség, magabiztos fellépés,
  • Rugalmasság, precizitás, önállóság és határozottság,
  • Megbízható, felelősségteljes személyiség
  • Angol nyelvtudás (írásban)

Amit kínálunk:

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai –és személyes fejlődési lehetőség
  • Fiatalos csapat, minimális szervezeti hierarchia, remek munkahelyi légkör
  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívűli juttatási csomag (Erzsébet utalvány, SZÉP kártya)
  • Szakmai és nyelvi képzés támogatása

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

A munkakör azonnali kezdéssel betölthető.

Pályázatát (munkakör  megjelölésével) az  alábbi címre várjuk.

VT Plastic Gyártó Kft. HR osztály

Helyek Fejér
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő