www.cvonline.hu

Könyvelő

  • A hirdetés 685 napja lejárt

A Boehringer Ingelheim egyike a világ 20 legnagyobb gyógyszeripari vállalatának; székhelye a németországi Ingelheim am Rhein városban található. A vállalat világszerte 146 képviselettel rendelkezik, több mint 47 700 alkalmazottat foglalkoztat. Az 1885-ben alapított családi vállalkozás elkötelezett az innovatív, jelentős terápiás értékű humán- és állatgyógyászati termékek kutatása, fejlesztése, gyártása és értékesítése iránt.

A magyarországi szervezetbe ezúttal 1 fő teljes munkaidős

Könyvelőt

keresünk.

Feladatok:

  • Beérkező számlák kezelése, utalásra való előkészítése
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Havi és évzárások támogatása
  • Állóeszköz nyilvántartás elkészítése
  • Könyvelési dokumentumok archiválása
  • Havi könyvelési riportok elkészítése
  • A Pénzügyi Vezető támogatása budget és forecast témákban
  • Analízisek, egyéb havi kontrolling riportok elkészítése
  • Prezentációk elkészítésének támogatása

Elvárások / kompetenciák:

  • BSc / MSc közgazdász diploma, előny: pénzügyi számviteli végzettség
  • 0-3 év tapasztalat könyvelési területen
  • Legalább középfokú komplex angol nyelvvizsga
  • Analitikus gondolkodásmód, precizitás
  • Problémamegoldó gondolkodás
  • Csapatmunka és kommunikáció
  • Nyitottság a fejlődésre

Juttatási csomag:

  • A piaci átlag feletti, versenyképes fizetés
  • Cafetéria
  • Éves prémium
  • Laptop
  • Mobil

Kapcsolat:

Pályázni az alábbi e-mail címen keresztül lehet.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol