www.cvonline.hu

Könyvelő

  • A hirdetés 575 napja lejárt

KÖNYVELŐ

Csomagolástechnikával foglalkozó, svéd tulajdonú multinacionális cég keres fiatalos csapatába könyvelő munkatársat

Feladatai:

  • főkönyvi könyvelési feladatok ellátása
  • könyveléshez kapcsolódó analitikák vezetése,
  • havi, és év végi zárások előkészítésében való részvétel,
  • havi egyeztetések elvégzése,
  • adóbevallások elkészítésében való részvétel
  • banki utalások előkészítése,
  • házipénztár kezelése,
  • vevői kintlévőségek kezelése,
  • kapcsolattartás a társosztályokkal,
  • a cég napi működésével kapcsolatos irodai feladatok ellátása,
  • egyéb a pénzügyi vezető által meghatározott pénzügyi és irodai feladatok

Elvárások:

  • mérlegképes könyvelői és/vagy azzal egyenértékű felsőfokú végzettség,
  • naprakész számviteli és adózási ismeretek,
  • pénzügyi / számviteli területen szerzett legalább 1 éves tapasztalat,
  • Word, Excel programok készségszintű ismerete,
  • aktív angol nyelvtudás,
  • önálló munkavégzés,
  • megbízhatóság, pontosság, precizitás

Előny:

  • Microsoft Dynamics AX rendszer ismerete
  • termékdíj ügyintéző végzettség
  • csomagolóipari tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatási csomag
  • telefon
  • céges buszjárat
  • határozott idejű munkaszerződés (3 év)

Munkavégzés helye:

  • Fót – M0 (Újpestről ingyenes céges buszjárat közlekedik)

Magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű