www.cvonline.hu

Könyvelő

  • A hirdetés 887 napja lejárt

Kiemelt szellemi és irodai területen dolgozó munkatársak kölcsönzésével és közvetítésével foglalkozó irodánk Partnercége számára

Könyvelő

munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • Tárgyi eszköz könyvelés
  • Előlegszámlák egyeztetése és havi szintű ellenőrzése
  • Havi-, negyedéves zárásokban való aktív részvétel
  • Társosztályokkal való együttműködés
  • Feladatkörrel kapcsolatos adminisztráció végzése

Elvárások:

  • Felsőfokú pénzügyi/gazdasági végzettség
  • 1-2 év könyvelési területen szerzett tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • SAP ismerete
  • Haladó szintű Excel ismeretek
  • Precíz, pontos munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Multinacionális munkakörnyezet
  • Határozott idejű lehetőség, 2015.12.31-ig

Munkavégzés helye:

Budapest,IX. kerület

Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol