www.cvonline.hu

Könyvelő

  • A hirdetés 652 napja lejárt

Kiemelt szellemi és irodai területen dolgozó munkatársak kölcsönzésével és közvetítésével foglalkozó irodánk Partnercége számára

Könyvelő

munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • Szállítói számlák könyvelése SAP rendszerben
  • Havi-, negyedéves, éves zárásokban való részvétel
  • Napi szintű kapcsolattartás az üzleti partnerekkel, magyar és angol nyelven
  • Feladatkörrel kapcsolatos adminisztráció végzése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Könyvelésben szerzett tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • SAP ismerete előny!
  • Haladó szintű MS Office ismeret (Excel)
  • Precíz, pontos munkavégzés

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Multinacionális munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

Budapest

Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol