www.cvonline.hu

Könyvelő

  • A hirdetés 768 napja lejárt

Magyarországon működő, hazai és nemzetközi referenciával rendelkező, külföldi tulajdonban lévő könyvvizsgáló és adótanácsadó iroda

 1 fő könyvelő

 munkatársat keres kecskeméti munkavégzésre, teljes munkaidőben.

Feladatok:

  • gazdasági társaságok önálló könyvvezetése
  • könyvvizsgáló mellett számviteli asszisztensi feladatok végzése

Feltételek:

  • mérlegképes könyvelői regisztráció
  • számviteli gyakorlat
  • önálló munkavégzés képessége
  • angol és/vagy német nyelvismeret előnyt jelent
  • bérszámfejtési tapasztalat előnyt jelent

Jelentkezés: fényképes szakmai önéletrajz megküldésével, nettó bérigény megjelölésével.

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő