www.cvonline.hu

Könyvelő

  • A hirdetés 829 napja lejárt

A PAYER Csoport összetett és innovatív alkatrészek, gépek és rendszerek egyik vezető tervezője, gyártója és beszállítója. Ügyfeleink különböző iparágakban nemzetközi márkákat forgalmazó vezető vállalatok. Cégünk három fő termékcsoportban tevékenykedik: szépségápolás, ipari és egészségügyi megoldások.

A PAYER Csoport ajkai telephelyén egy komplex gyáregységen belül megtalálható a termék előállítási folyamat legtöbb lépése, mint például a terméktervezés, szerszámgyártás, fröccsöntés, összeszerelés. A jelenleg közel 500 főt foglalkoztató ajkai vállalat új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Könyvelő

Feladatok:

  • bejövő számlák teljes körű könyvelése, iktatástól - a banki utalásra való előkészítésig
  • raktáros kollégákkal való naprakész egyeztetések
  • kimutatások, táblázatok készítése havi zárásokhoz
  • egyeztetés a beszállítókkal
  • főkönyvi könyvelések elvégzése

Elvárások:

  • más termelő cégeknél szerzett szakmai tapasztalat
  • szakirányú legalább középfokú végzettség
  • mérlegképes könyvelői végzettség
  • erős számviteli szaktudás
  • Excel, Word magas szintű ismerete

Előnyt jelent:

  • integrált könyvelési programok ismerete (SAP)
  • angol nyelv ismerete
  • erős csapatszellem

Amit a munkakör betöltése esetén kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • béren kívüli juttatási rendszer (Cafeteria, vállalati étkezés)
  • albérlet támogatás vagy norma feletti útiköltség térítés (szg.)

Munkavégzés helye: Ajka - Veszprém megye

A jelentkezéshez kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a magadott e-mail címre, feltüntetve a betölteni kívánt pozíciót.

Helyek Veszprém
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő