www.cvonline.hu

Könyvelő

  • A hirdetés 935 napja lejárt

Multinacionális cég magyarországi leányvállalata debreceni munkavégzéssel

KÖNYVELŐ

munkatársat keres.

Új munkatársunk feladatai:

  • készletszámlák és fuvarszámlák könyvelése,
  • pénztárkönyvelés,
  • közreműködés a havi és éves zárlati teendőkben (egyeztetések, elhatárolások, leltárak),
  • időszakos egyeztetések a raktárgazdálkodással.

Elvárások:

  • mérlegképes könyvelői végzettség (regisztráció nem feltétel) vagy
  • felsőfokú szakirányú végzettség,
  • számviteli törvény alapos ismerete,
  • pontos, precíz, önálló munkavégzés,
  • határidők betartására képes, terhelhető, alkalmazkodóképes személyiség.

Előny:

  • integrált vállalatirányítási rendszer ismerete (SAP),
  • könyvelésben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • stabil multinacionális háttér,
  • határozatlan idejű, hosszú távú foglalkoztatás,
  • versenyképes juttatási csomag,
  • szakmai fejlődési lehetőség.

Jelentkezés: Pályázatát az alábbi e-mail címre várjuk 2015. május 25-ig.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő