www.cvonline.hu

Könyvelő

  • A hirdetés 594 napja lejárt

Kecskeméti autóipari gyártó cég keres munkatársat az alábbi pozícióba:

Könyvelő

Feladatok:

  • Számlázás
  • A kintlévőségek ellenőrzése, vevői/szállítói egyenlegek ellenőrzése
  • Tárgyi eszközök nyilvántartása

Elvárások:

  • legalább 3 éves hasonló, könyvelési területen szerzett tapasztalat (IFSR ismerte előny)
  • valamely EPR rendszer (SAP előny) alkalmazói szintű ismerete
  • Magabiztos Excel gyakorlat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • csapatjátékos és proaktív hozzáállás

Ajánlatunk:

  • attraktív kompenzációs csomag
  • fiatal és dinamikus csapat
  • modern munkakörnyezet

Fényképes, szakmai önéletrajzokat várunk az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Csongrád
Jász-Nagykun-Szolnok
Bács-Kiskun
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő