www.cvonline.hu

Könyvelő

  • A hirdetés 691 napja lejárt

Multinacionális gyártó cég kecskeméti leányvállalata keres új kollégát a következő munkakörbe:

Könyvelő

Feladatok:

  • Teljes körű könyvelés (bank, pénztár, szállítók, vevők könyvelése);
  • HUF, EUR utalások, KSH adatszolgáltatás;
  • Valamennyi adóbevallás elkészítése és leadása a NAV-nak;
  • Adófolyószámla és főkönyvi számla-egyeztetések;
  • Év végi bevallások elkészítése;
  • Beszámoló készítésében való részvétel;
  • Könyvvizsgálat előkészítése; adatszolgáltatás könyvvizsgálónak;
  • Külföldi anyacéggel kapcsolattartás, részvétel jelentések készítésében, adatszolgáltatás;
  • Bérszámfejtési feladatok teljes körű ellátása;
  • Bérekhez kapcsolódó adatszolgáltatások, bevallások, jelentések, könyvelési feladások elkészítése;
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel és hatóságokkal.

Elvárások:

  • Bérszámfejtőként szerzett minimum 3 éves tapasztalat;
  • Könyvelőként szerzett minimum 5 éves tapasztalat;
  • PM regisztráció;
  • Munkajogi, bér és tb jogszabályok aktuális ismerte;
  • Számviteli és adójogszabályok aktuális ismerte;
  • Bármilyen ERP rendszer felhasználó szintű ismerete;
  • Felhasználói szintű Word és Excel ismeret;
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete;
  • Jó kommunikációs, problémamegoldó és kapcsolatteremtő képesség;
  • Önállóság, rugalmasság;
  • Precíz munkavégzés;
  • Csapatjátékos attitűd.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások;
  • Kellemes munkakörnyezet;
  • Dinamikus, fiatalos csapat.

Munkavégzés helye: Kecskemét

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció pontos megjelölésével az alábbi e-mail címre!

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Humán erőforrás
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol