www.cvonline.hu

Könyvelő

  • A hirdetés 885 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Könyvelő

Feladatok:

  • teljes körű könyvelés (bank, pénztár, szállítók, vevők könyvelése);
  • HUF, EUR utalások;
  • KSH adatszolgáltatás;
  • valamennyi adóbevallás elkészítése és leadása a NAV-nak;
  • adófolyószámla és főkönyvi számla-egyeztetések;
  • év végi bevallások elkészítése;
  • beszámoló készítésében való részvétel;
  • könyvvizsgálat előkészítése; adatszolgáltatás könyvvizsgálónak;
  • külföldi anyacéggel kapcsolattartás, részvétel jelentések készítésében, adatszolgáltatás;
  • bérszámfejtési feladatok teljes körű ellátása
  • bérekhez kapcsolódó adatszolgáltatások, bevallások, jelentések, könyvelési feladások elkészítése;
  • kapcsolattartás ügyfelekkel és hatóságokkal.

Elvárások:

  • bérszámfejtőként szerzett, minimum 3 éves tapasztalat;
  • könyvelőként szerzett, minimum 5 éves tapasztalat;
  • PM regisztráció;
  • munkajogi, bér és tb jogszabályok aktuális ismerte;
  • számviteli és adójogszabályok aktuális ismerte;
  • bármilyen ERP rendszer felhasználó szintű ismerete;
  • felhasználói szintű Word és Excel ismeret;
  • angol nyelv társalgási szintű ismerete;
  • jó kommunikációs, problémamegoldó és kapcsolatteremtő képesség;
  • önállóság, rugalmasság;
  • precíz munkavégzés;
  • csapatjátékos.

Munkavégzés helye:

  • Kecskemét

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje azE-mail cím megjelenítése e-mail címre és regisztráljon a Link megjelenítése oldalon.

Helyek Kecskemét
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő